Menu

PREMIUMKELLAD.EE – Eesti parim kellapood

Käekell on oluline peegeldus inimese iseloomust, ning kella valides tasuks seda ka arvestada. Meie valikus olevad käekellad on autentsed ja oleme antud toodete ametlikult volitatud edasimüüja. Kuna meie tootevalik on lai, siis sõltumata millised kellad sulle meeldivad, siis tõenäoliselt on sobilik toode meil olemas. Nagu ka varasemalt mainitud, siis meie poolt müüdavad kellad on 100% originaaltooted ning tulevad teile originaalpakendis.

Tihti võib tekkida olukord, kus Premium käekellad on pika tarneajaga, kuid meie käest saate oma toote kätte 3-14 päevaga, ning samuti kehtib 14-päevane tagastusõigus. Viimasel ajal on kõige populaarsemad olnud meeste käekellad, ning meie valikus on erinevaid tooteid igale maitsele. Harva tekib ka olukord, kus meie e-poest ostes tekib teil mõni küsimus, siis saate kiirelt ühendust võtta meie sõbraliku klienditeenindusega, kes lahendab teie mure esimesel võimalusel. Meie jaoks on äärmiselt oluline, et klient oleks peale kella ostu õnnelik, ning sooviks ka tulevikus meie e-poodi külastada.

Oleme 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid ning stiilseid käekellasid ja erinevaid muid aksessuaare. Tutvu meie toodete valikuga siit: Caravelle kellad

Käekellad igale maitsele ja hinnaklassile
Meie valikust leiate väga palju erinevaid tootjad ning mudeleid, mis sobivad just teie maitsega. Lisaks on saadaval ka erinevaid aksessuaare ja ehteid. Käekell on küll viimasel ajal muutunud aksessuaariks ning reaalset kasutust väga palju ei leida, kuid sellegipoolest on tasub kella kanda. Esiteks saate kella pealt loomulikult aega vaadata, kuid teisalt on tegemist komponendiga, mis muudab oluliselt teie välimust – ning loomulikult paremuse poole.

Naiste käekellad
Naiste käekellad on saadaval erinevates stiilides ja toonides, lühidalt öeldes leiate endale sobiva kella igasse olukorda. Samuti on meie tootevalikus olemas erinevad kenadehted ja päikeseprillid. Iga ehe, käekell ja muu aksessuaar kujundab meist arvamust, ning mõistlik on endast jätta alati hea mulje. Otseselt ei ole vahet, kas tegemist on mõne tähtsa kohtumisega, või lihtsalt sõprade seltsis ajaveetmisega.

Meeste käekellad
Meeste kellad on iga kandja iseloomu ja karakterit edastav vahend, ning kella valides tasub seda arvestada. Igal kellal on oma eripärad ning vastavalt kandjale tulevad need rohkem või vähem esile. Meie valikus olevadmeeste käekellad on kvaliteetsed ning samuti 100% autentsed, ning te ei pea kartma, et saate endale odava koopia, mis ei tööta nii nagu peaks. Meestele sobivad ideaalselt Fossili ja Ganti käekellad.

Kellad meestele on mõeldud kandmiseks igapäevaselt ning ei pea muretsema, et äkki on tegemist liiga piduliku välimusega. Loomulikult leiab tootevalikust erinevaid disaine, mis ei pruugi kõigi sündmuste või olukordadega kokku sobida, kuid siiski oleme veendunud, et valikus on just see õige kell igale inimesele. Meeste kellad paistavad silma ka oma julgete kujude, kõrge kvaliteediga ning suure töökindlusega. Kõik me soovime, et meie käekell kestaks võimalikult kaua ning ei peaks seda pidevalt vahetama uue vastu. Käekellad meestele on kasutusel iga mehe käe peal, ning muudab meie esmamulje oluliselt julgemaks ning tugevamaks.

Tuntud tootjate käekellad
Meie kellade tootevalikus leiab julgeid vorme, ainulaadset disaini ja vastupandamatut ilu. Käekellad on Eestis väga populaarsed ning sobivad imehästi kingituseks perele ja sõpradele. Sõltumata sellest, kas tegemist on sünnipäeva või muu tähtpäevaga on käekell kindel valik ning tõenäoliselt on kingituse saaja äärmiselt rahul. Kuna inimeste maitsed on väga erinevaid, siis õnneks on ka tootjad sellest aru saanud, ning valik on äärmisel lai. Kui võtta aluseks käekellad, siis tegemist on tootjaga, kes paneb suurt rõhku disainile, kuid siiski ei ole tahaplaanile jäetud ka kvaliteeti. müük on viimasel ajal liikunud tõusvas joones ning see annab aimu ka üleüldisest kvaliteedist ning klientide rahulolust. Kõik otsivad endale kella, mis oleks disainilt kena ning ühtlasi ka toodetud nii, et see kestaks. puhul saab eraldi välja tuua ka luksusliku välimuse, mida nii mõnigi soovib oma käe peal näha. Meie valikus on nutikellad, spordikellad, Polari kellad, pulsikellad, Hilfigeri käekellad ja Casio käekellad. Loomulikult peab kell käe peal välja nägema stiilne, kena ning väljendama kandja isikupära. Kui võtta näiteks käekell ning seda võrrelda mõne teise tootjaga, siis jääb teile kindlasti silma eripärasi, mida teised tootjad ei ole enda kelladele rakendanud.

Brändikellade müük üle Eesti
Iga kell on omamoodi eriline ja teistsugune, kui seda võrrelda teiste kelladega. Olgu selleks siis seierite asetus, rihma laius või hoopis mõni muu aspekt, mida esmapilgul ei pruugi märgatagi. Lisaks on käekell, ka praktiline ning sobib kasutamiseks erinevates tingimustes. Alati ei pea kella kasutama, vaid formaalsetel üritustel ja kohtumistel. käekellad sobivad näiteks hästi ka igapäevaseks kandmiseks ning milleks kasutada mobiiltelefoni kella vaatamiseks kui teil on olemas ka stiilne käekell. Inimeste vajadused kellade suhtes on erinevad, ning kõige paremini saate loomulikult sellest aru, kui olete endale soetanud kella ja seda proovinud. kellad on erilised, kuna nende puhul ei ole vahet milline kandja on ning ikkagi need sobivad ideaalselt iga stiiliga. Loomulikult on olemas erinevaid mudeleid, mis on pisut erilisemad ning tõenäoliselt pisut riskantsemad, kui neid proovida sobitada iga stiiliga. Meie tootevalikust leiab Armani käekellad, Calvin Kleini käekellad, Guessi Käekellad, Hugo Bossi käekellad.

 

Go Back

Comment